Kampanya Süresi: 2 - 24 Mayıs 2024

Bahar Kampanyası: Sigorta Acentelerine Özel Uygun Fiyatlı Web Siteleri!

AcerCrea olarak, sigorta sektöründeki işletmeler için özel olarak tasarladığımız Bahar Kampanyası ile dijital varlığınızı güçlendirme fırsatını sunuyoruz. Bu kampanya kapsamında, sigorta web sitenizi daha işlevsel ve çekici hale getirerek müşteri kazanımınızı artırabilirsiniz.

Bahar Kampanyası’nda Sunduğumuz Hizmetler:

 • Profesyonel Web Sitesi: 5 farklı renkte özelleştirilebilir, kullanıcı dostu arayüz ve mobil uyumluluk.

 • İçerik Üretimi: Arama motorlarında daha görünür olmanızı ve potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekecek şekilde yazılan içerikler ile teslim web sitesi.

 • Ücretsiz Danışmanlık: İhtiyaçlarınıza özel web sitesi için uzmanlarımızla ücretsiz görüşme fırsat sunuyoruz.

 • Ücretsiz Sosyal Medya Postları: Logonuz özelinde hazırlanan 10 adet dikkat çekici sosyal medya gönderisi hediye ediyoruz.

Kampanyadan Yararlanmak İçin Talep Oluşturun

SİGORTA ACENTESİ WEB SİTESİ: TEMEL PAKET

Temel Paket Fiyat Temel Paket Hediye

Önizlemek için görsele tıklayınız

**TEMEL PAKET: Anasayfa, Hakkımızda, İletişim, Kurumsal Metinler, Anlaşmalı Şirketler, Ürünler, Ürün Detay (5 adet), Teklif Al Formu (1 adet) sayfalarını kapsamaktadır.

İletişime Geç

SİGORTA ACENTESİ WEB SİTESİ: GELİŞMİŞ PAKET

Temel Paket Fiyat Temel Paket Hediye

Önizlemek için görsele tıklayınız

**GELİŞMİŞ PAKET: Anasayfa, Hakkımızda, İletişim, Kurumsal Metinler, Anlaşmalı Şirketler, Teklif Al Formu, Ürünler, Ürün Detay (10 adet), Ürün Detay Sayfalarındaki Teklif Formlarını (10 adet), Blog, Blog Detay sayfalarını kapsamaktadır.

İletişime Geç

EN ÇOK MERAK EDİLENLER

 • Bahar Kampanyası'nda Sunulan Paketler Arasındaki Farklar Nelerdir?

  Temel Paket, daha sade ve temel ihtiyaçları karşılayacak sayfa ve özellikleri içerirken, Gelişmiş Paket daha kapsamlı bir çözüm sunar. Gelişmiş Paket, daha fazla ürün sayfası ve hizmet tanıtımını içerirken ürün detay sayfalarında teklif al formları yer almaktadır ve blog sayfası ile desteklenmiştir. Temel pakette ise blog sayfası yer almamaktadır.

 • Hangi Paketi Seçersem Daha Fazla Avantaj Elde Ederim?

  Acentenizin büyüklüğüne ve dijital varlığınıza bağlı olarak hangi paketin size daha fazla avantaj sağlayacağını belirlemelisiniz. 5 üründen fazla bir hizmet yelpazesi sunuyorsanız Gelişmiş Paket size daha fazla fayda sağlayabilir. Ayrıca dijital pazarlama çalışmaları yapmayı planlıyor ve Google ADS reklamlarına da çıkacaksanız blog sayfası olan web sitesini tercih etmeniz arama motorlarında yükselmenize ve reklamlarınızda tıklama başına maliyetlerinizin düşmesine katkı sağlayacaktır.

 • Bahar Kampanyasında Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım?

  Bahar Kampanyası, sigorta acentelerine dijital dünyada var olma fırsatı sunarak müşteri portföylerini genişletmelerine yardımcı olur. Web sitesi, işletmenizin dijital kimliğinin temelini oluşturur ve potansiyel müşterilerinizle etkileşim kurmanızı sağlar. Sigorta sektörünü bilen bir ekibin hazırladığı web sitesi ile müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 • Bahar Kampanyası Paketleri Nelerdir?

  Bahar Kampanyası'nda temel ve gelişmiş paketler yer almaktadır. Paketlerimiz; özelleştirilebilir web siteleri, içerik yazımı, ücretsiz danışmanlık hizmeti ve logo özelinde hazırlanan sosyal medya gönderilerini içermektedir.

 • Sigorta Acenteleri Bahar Kampanyası İle Neden Dijitaleşmelidir?

  Bahar Kampanyası, acentelerin dijital dünyada daha etkili ve görünür olmalarını sağlayarak işlerini büyütmelerine yardımcı olur. Aynı zamanda en uygun fiyatla profesyonel bir web sitesine sahip olmanın keyfini de çıkarmış olacaksınız.

 • Bahar Kampanyası'ndan Nasıl Yararlanabilirim?

  Bahar kampanyasından yararlanmak ve işletmenizi dijital dünyada güçlendirmek için hemen kampanya formunu doldurabilirsiniz. Size özel çözümlerimizden faydalanarak müşteri portföyünüzü genişletebilir ve marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

 • Web Sitesi Ödeme Koşulları Nelerdir?

  Ödeme koşulları ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ödemeniz seçtiğiniz paket kapsamındadır.

 • Ücretsiz Sosyal Medya Gönderileri Nasıl Hazırlanmaktadır?

  Sosyal medya gönderileri, işletmenizin logo ve marka kimliği ile uyumlu olarak özgün ve dikkat çekici şekilde hazırlanmaktadır.

 • Ücretsiz Web Sitesi Danışmanlık Hizmeti Nasıl Alınır?

  Ücretsiz web sitesi danışmanlık hizmetinden yararlanmak için, bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. Uzman ekibimiz, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun çözümleri belirlemek için sizinle görüşecektir.

 • Web Sitesi Hazırlık Süreci Nasıl İşlemektedir ve Ne Kadar Sürmektedir?

  Web sitesi hazırlık süreci işletmenin ihtiyaçlarına göre değişebilir. Ancak Bahar Kampanyası kapsamında hazırladığımız web sitelerini sözleşme imzası ile plana alarak 2 gün içersinde teslim ediyoruz.

Sigorta Acentelerine Uygun Fiyatlı Web Siteleri İçin
Hemen Tıkla, İndirimleri Kaçırma
Sorularınız mı var? Biz buradayız! Çevrimiçi
Merhaba, size yardımcı olabileceğimiz bir konu var mı?
Mesaj gönder