onepage onepage onepage
Kampanya Bitişi: 30 Kasım 2022

Sigorta acentelerine özel olarak hazırlanan Efsane Acente kampanyası, dijitalleşmek isteyen acentelerin dijitalleşmesine destek olmak için başlattığımız bir kampanyadır. Dijital İşletmecilik, Google ADS, Sosyal Medya ve Web Sitesi paketlerinden oluşmuş ve sigorta sektöründeki tüm acentelere hitap etmiştir. 25-30 Kasım tarihleri arasında süren bu kampanyada sınırlı sayıda acente ile çalışma yapılmıştır.

Efsane Acente Kampanyası

En Çok Merak Edilenler

 • Efsane Acente Kampanyası Nedir?

  Kasım ayının Black Friday haftasını #DijitalleştirenCuma yaptık!

  Efsane acente kampanyası ise dijitalleştiren cuma haftasına özel olarak sigorta acentelerine sunduğumuz dijital hizmetlerin en uygun olduğu haftayı temsil ediyor.

  Sigorta sektöründe dijitalleşme bir çok acente tarafından istenilen durumdur. Projeye özel atadığımız dijital ekipler ile dijitalleşmenizin tam zamanı.

 • AcerCrea İle Neden Acenteler Dijitale Geçmeli?

  Sadece sigorta sektörüne hizmet veren ekibimiz ile acentelerin müşterileri yolunda bir araya gelerek dijitalleşmeleri gerektiğine inanıyoruz. Dijitalleşme adımları zordur, tek başına tek bir platformdan kolaylıkla yürütülemez.

  Bunun en önemli kaynağı ise dijital düşünceye sahip bir ekipten geçer! Acentenize dijital ekip kurmak zor ve maliyetlidir. Bunu sizin yerinize karşılarız.

  İşini dijitale taşımak isteyen sigorta acentelerine özel hazırlamış olduğumuz “efsane acente” kampanyası dijitalleştiren paketlerin yer aldığı kampanyadır. Ve bu kampanya dijitale taşınmanız için bir fırsattır!

  Tabii ki, "dijital yetenekler", dijital doğrudan satıştan, marka bilinirliğini ve müşteri trafiğini artıran dijital pazarlama faaliyetlerine kadar geniş bir yelpazeyi temsil ediyor.

 • Acenteler Efsane Acente Kampanyası İle Neden Dijitalleşmeli?

  Dijital bir sigorta acentesi, sattığını poliçelerin türünden bağımsız olarak;

  • Daha verimli çalışmaya,
  • Daha güçlü ilişkiler kurmaya,
  • Müşteri hizmetlerini iyileştirmeye,
  • Bilinçli kararlar almaya,
  • Büyümeyi ve karlılığı hızlandırmaya olanak tanıyan teknoloji tabanlı bir işletmedir.

  Dijitale geçmek, tüm operasyonlarınızı yapay zekaya taşımak ve fiziksel bir konumdan vazgeçmek anlamına gelmez; basitçe müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya, süreçleri iyileştirmeye ve işinizi korumaya doğru ilerlemek anlamına gelir.

  Geleneksel + dijital acenteliği önemsiyorsanız bizimle dijital yolculuğa şimdi başlayın!


 • Efsane Acente Kampanyası Paketleri Nedir?

  Efsane acente kampanyasında yer alan paketler;

  • B2C Online Web Sitesi
  • Offline Web Sitesi
  • Dijital Işletmecilik Paketi
  • Sosyal Medya Paketi
  • Google ADS Paketidir.
 • Efsane Acente Kampanyasında Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım?

  Sigorta acentenizin web sitesi, işletmenizin ön yüzüdür.

  Potansiyel müşteriler üzerinde bir izlenim bırakmak için ilk olarak müşterilere neden acentenizi seçmeleri gerektiğini hatırlatmanız gerekir.

  Bu noktada sadece bir web sitesine sahip olmak elbette yeterli değildir; sitenizin ziyaretçilerine, müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize kusursuz bir deneyim sağlamak için hizmetleriniz, personeliniz ve teknolojiniz geliştikçe web sitenizi düzenli olarak analiz etmeli, güncellemeli, pazarlamasını ve bakımını yapmalısınız.

  Sigorta acentelerine özel sunmuş olduğumuz hizmetler ile müşterilerinize daha iyi hizmet vererek, işinizi büyütmenize yardımcı olacağız.

 • Sigorta Acenteleri Efsane Acente Kampanyasına Neden Katılmalı?

  Müşteri odaklı bir satış sürecine geçişle birlikte, sigortacılıkta dijital dönüşüm artık bir iş önceliği haline geldi.

  Sigorta acentesinin dijital olması verimliliği ve satış performansını artırmak için süreçlerini modernleştirirken iş akışlarını kolaylaştırıyorlar.

  Özellikle online bir web sitesi istiyorsanız, en uygun fiyatları sunduğumuz bu paketlerden yararlanmanızın işte tam zamanı!

 • Sigorta Acenteleri Efsane Acente Kampansı İle Dijitale Nasıl Adım Atabilir?

  Teknoloji sigorta satın alma süreçlerini eskisinden daha kolay hale getiriyor.

  Potansiyel müşterilerin hızlı ve sorunsuz deneyimleri tercih ettiği bir çağda, sigorta acenteleri için dijital ortama geçiş bir zorunluluk haline geldi. Bir web sitesi oluşturmanın veya sosyal medya platformları aracılığıyla pazarlama yapmanında ötesine geçti.

  Dijital çağda başarılı olmak için acentelerin insurtech'ten de yararlanması gerekiyor.

  Bu, veri analitiğini sıfırdan öğrenmek veya en son dijital becerileri edinmeleri gerektiği anlamına gelmez. Bunun yerine, sigorta teknolojisi şirketleri tarafından hâlihazırda geliştirilen araçları stratejik olarak kullanabilirsiniz.

  Bu noktada ihtiyacınız olduğu tüm hizmetlerde de yanınızdayız. Biz heyecanlıyız, sizi bekliyoruz!

 • Sigorta Acenteleri Efsane Acente Kampanyasında Neden B2C Online Web Sitesini Almalı?

  Web sitesi paketleri arasından “B2C Online Web Sitesini” tercih edecek acentelerin öncelikle B2C web servisi olmalıdır.

  İşini dijitale taşımak isteyen ve müşterilerine online fiyat sunmak acente sahiplerinin online alt yapısı olan bu paketi satın almaları gerekmektedir. Fiyat bakımından yılın en avantajlı fiyatı olduğu içinde tercih noktanız olabilir.

  Bu paket 10 online ürünü içermektedir yani bir şirketin bir ürünü 1 online ürün sayılır.

  *Web sitesi içerik yazımı fiyata dahil değildir, dilerseniz siz içerik gönderebilir veya ajansımızdan uzman editörlerimizin yazması için sayfa sayınız belirlendikten sonra içerik fiyat teklifi alabilirsiniz.

 • Sigorta Acenteleri Efsane Acente Kampanyasında Neden Offline Web Sitesini Almalı?

  “Kurumsal bir web sitem olsun ama müşterilerime online fiyat sunmak istemiyorum” diyen acente sahipleri bu paketi seçmelidir.

  Offline web sitesinde yer alan teklif formları ile müşteri datası toplayarak sonrasında müşterilerinizi arayıp fiyat sunabilirsiniz.

  *Web sitesi içerik yazımı fiyata dahil değildir, dilerseniz siz içerik gönderebilir veya ajansımızdan uzman editörlerimizin yazması için sayfa sayınız belirlendikten sonra içerik fiyat teklifi alabilirsiniz.

 • Sigorta Acenteleri Efsane Acente Kampanyasında Neden Sosyal Medya Paketini Almalı?

  Sosyal medya, birçok sigorta acentesi için önemli bir tanıtım ve etkileşim kanalıdır. Acenteniz ve çalışanlarınız başarılarınızı vurgulamak için muhtemelen zaten sosyal medyayı kullanıyordur, ancak belirli bir kampanya için doğru olan kanallar arasındaki temel farkları anlamak, planınıza ince ayar yapmak ve doğru kişilerle etkileşim kurmak için doğru strateji önemlidir.

  Doğru mesaj, doğru platformda ve doğru zamanda paylaşılmalıdır!

  Müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin en çok hangi sosyal platformlarda aktif olduğunu bilmek, zamanını ve kaynaklarını nerede harcaması gerektiğini bilmek için önemli bir adımdır.

 • Sigorta Acenteleri Efsane Acente Kampanyasında Neden Dijital İşletmecilik Paketini Almalı?

  Dijital pazarlama, özellikle geleneksel yüz yüze toplantıların mümkün olmadığı bir zamanda, sigorta acentenizin yeni potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak ve yeni müşteri bulmak için kullanabileceği önemli ve güçlü bir araçtır.

  Acenteniz halihazırda bir tür dijital pazarlama ile uğraşıyor olsa da, yukarıdaki fikirleri uygulamak, dijital pazarlama çabalarınızı dönüştürmenize ve acentenizin gelecek yıllarda sürekli büyüme ve başarı için konumlandırmanıza yardımcı olabilir.

  Dijital işletmecilik paketi, bir sigorta acentesinin web sitesi oluştuktan sonra devreye girmektedir. Web siteniz ve sosyal medya kanallarınız göz önünde bulundurularak rakip analizi yapılır. Sonrasında size özel hazırlanan dijital strateji adımları başlar.

  Hem Google hem de müşterileriniz için en doğru içerik stratejisi oluşturulur. Bu paketi tercih edecek acentelerin bizim için vizyonu önemlidir.  

 • Sınırlı Sayıda Sigorta Acenteleri Nasıl Belirlenecek?

  Öncelikle online alt yapı ile çalıştığımız B2C web sitesi paketini her acente satın alamamaktadır. 

  Online bir web sitesi sadece tek başına yeterli değildir. Yanında destekleyeceği dijital pazarlama faaliyetlerini de yürütmesi gerekmektedir. Bu sebeple çalışacağımız acenteleri özenle seçiyoruz. Vizyonuna inandığımız uzun soluklu çalışabileceğimiz, sigorta sektöründe ise rakipleri ile yarışa itebileceğimiz acenteleri seçeceğiz.

  Pazarlama faaliyetlerinin yanında ise var olan operasyon ve satış ekibini inceleriz. Pazarlama çalışmalarından gelen müşteri datasının ilgi ile karşılandığından emin oluruz.

  Kısacası bizimle birlikte dijitale gönül verecek acenteleri seçiyor olacağız!