WEB SİTESİ
HİZMETLERİ

WEB SİTESİ
HİZMETLERİ

Piyon Görseli Üç Piyon Görseli İki Piyon Görseli Bir
Sticky Görseli

Teklif Alın!

WEB SİTESİ

Bir sigorta acentesinin işlerini daha iyi yönetebilmek, müşterilerle daha iyi iletişim kurabilmek ve poliçe süreçlerini hızlandırmak için web sitesine sahip olması büyük bir kolaylık sağlayacaktır. UI/UX kurallarına uygun olarak hazırlanan web siteleri hem arayüz olarak kaliteli hem de kullanıcı deneyimine uygun bir şekilde müşterilere teslim edilmektedir.

360° WEB SİTESİ

 • NEDEN ACERCREA?

 • Sadece sigorta sektörüne özel hizmet
 • Sektörde uzman ekip
 • Güvenli altyapı
 • Teknolojik çözümler
 • Yaratıcı tasarımlar
 • Özgün ve SEO dostu içerikler
Gif Görseli
 • WEB SİTESİ HİZMETLERİMİZ

 • Offline Web Sitesi
 • B2C Web Sitesi

WEB SİTESİ

HİZMETLERİMİZ

SÜREÇ

NASIL İLERLİYOR?

Rapor Görseli

Canlı

Web sitesinin test süreci bittikten sonra canlıya alınır ve siteniz kullanıma hazır hale gelir. Potansiyel müşterilerinize ulaşmak için dijital pazarlama hizmetlerinize başlayabilirsiniz.
Kontrol Görseli

Kontrol

Ekip tarafından yapılan iş tamamlandıktan sonra uygulamaya koymadan önce son kez size iletiyoruz ve kontrol etmenizi istiyoruz. Kontrol ettikten sonra sizin için de uygunsa uygulamaya geçiyoruz.
Görev Görseli

Görev

Sizinle görüşmeler yapıp hazırladığımız planların uygunluğunu kararlaştırdıktan sonra işe başlıyoruz. Tabii ki bu süreçte sizinle de ara ara görüşmeler yapmaya devam ediyoruz.
Analiz Görseli

Analiz

İlk olarak hedef kitle belirlemek için potansiyel müşteriler ile ilgili araştırmalar yapıp, pazardaki konumunuzu ve rakiplerinizi inceleyip bir doküman elde ediyoruz.
Süreç Görseli

Teklif Al

Rakiplerden önde olmak, sigorta sektöründe dijitalleşmek ve minimum maliyetle yeni müşterilere ulaşmak için vakit kaybetmeden gelin, heyecanınıza ortak olalım.

Sigorta sektöründeki en güçlü hamleler için AcerCrea!

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Dinamik Ve Statik Web Site Nedir?

  Dinamik web sitesi, veri tabanları ve veri programlamadan yararlanarak istediğiniz zaman kod bilgisine sahip olmadan değişiklikler( silme, ekleme veya güncelleme) yapabileceğiniz sitedir. Statik web sitesi, dinamik web sitesinin aksine genellikle sadece HTML ile yazılır. Statik web sitelerinde her şey sabittir ve her kullanıcı için aynı içerik görüntülenirken sonrasında güncelleme yapabilmek için kod bilgisine sahip olmak gereklidir.

 • Hazır Web Tasarım ile Özel Web Tasarım Arasındaki Fark Nedir?

  Hazır web tasarım, daha az miktarda bütçe ayıran müşteriler için önerilen bir altyapısıdır. Ajansımızın tasarlamış olduğu hazır web sitesi template tasarımlarını da sizin için bir web sitesi haline getirebiliriz. Özel web sitesi tasarımı, hazır web tasarımına göre daha fazla avantaja sahiptir. Arama motoru dostu, kullanıcı deneyiminin ön planda olması ve kaliteli bir kodlama altyapısına sahip olması ile özel tasarımın artıları daha fazladır. Özel web tasarım, SEO uyumlu ve hız performans değerleri göz önünde bulundurularak müşterinin istek, hedef, ürün ve hizmetlerine uygun bir şekilde kodlanan web tasarım çeşididir.

 • Mobil Uyumlu Web Site Nedir?

  Mobil uyumlu (responsive) web sitesi nedir, mobil uyumlu web sayfası nasıl yapılmaktadır ve web sitesini responsive yapacak mısınız sorularını yanıtlayacak olursak;


  Mobil uyumlu web sitesi yani responsive(duyarlı) web sitesi hem mobil cihazlarda hem de bilgisayar ve tabletlerde sorunsuz olarak görüntülenirken aynı zamanda da kolay kullanım ve rahat görülebilen web sayfasıdır. Arama motorları tarafından tavsiye edilen mobil uyumlu web siteleri başta Google olmak üzere responsive grafik tasarımlarını daha iyi bir kullanıcı deneyimine sahip oldukları için arama motoru sonuçlarını (SERP - Search Engine Results Page) daha da yukarı taşımaktadır.

 • Neden Web Tasarımınızı AcerCrea Yapmalı?

  AcerCrea web tasarım ajansı olarak tecrübeli ve uzman kadromuz ile web tasarım hizmetleri konusunda danışmanlık yapmaktayız. Size atadığımız profesyonel web tasarımcımız ile hizmetlerimizi sizin için en yaratıcı ve özgün bir hale getirerek rakiplerinizin önüne geçmenize ve kullanıcıların gördükleri zaman ilgilerinin artacağı profesyonel web sitesi tasarımları yapmaktayız.

 • Profesyonel Web Sitesinin Fiyatı Ne Kadar?

  Web Tasarım Fiyatlarını Neye Göre Belirliyorsunuz? sorusunu yanıtlayacak olursak;


  Profesyonel bir web sitesi için maalesef sabit bir web tasarım fiyatı verememekteyiz. Bir web tasarımı fiyatı oluşturulacak sayfası, işlenecek içerik ve web sitesinin yazılımına göre hazırlanan fiyat teklifi ile tarafınıza iletilir. Web sitesinde SSL sertifikası olup olmayacağı, özel yazılım çalışmaları yapılması ve web sitesinin kaç dil olacağı da verilecek olan fiyat teklifini etkilemektedir.


 • SEO Çalışmaları Web Sitesine Ne Fayda Sağlar?

  Arama motoru optimizasyonu yani SEO (Search Engine Optimization) web sitenizin arama motorlarında en üst sıralarda çıkabilmesi için sitenizin optimize edilmesine denir. SEO çalışmaları arama motorlarda kolaylıkla bulunmasını sağlayarak ürün ve hizmetlerinizin yeni müşterilere ulaşması konusunda size destek olmaktadır. Google Adwords ve Seo çalışmaları sizin için daha ucuza daha verimli geri dönüş ve reklamlar sağlamaktadır.

  Sizin için ajans olarak kullanmış olduğumuz web araçları ile markanız için sektördeki en popüler ve en çok aranan terimleri belirleyerek bu kelimeler üzerinde stratejiler ve hedefler belirleyerek verimliliği en üst düzeyde tutacak şekilde analizler yapmaktayız. Web sitenizin sayfa ve meta keywordlerinde bu kelimeleri kullanarak ve daha birçok profesyonel adım uygulayarak SEO çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz.

 • Web Sitelerini Ne Kadar Sürede Teslim Ediyorsunuz?

  AcerCrea olarak web sitenizi teslim etmek için maalesef sabit bir süre verememekteyiz. Tasarıma başlanmadan önce sizinle yapacağımız toplantılar neticesinde almış olduğumuz brief dosyası ve eğer istediğiniz bir modül de olacak ise onların detaylarına göre bir deadline belirleyip o şekilde ilerleme sağlıyoruz. Kısacası projenin detaylarına göre bir teslim süresi belirlemekteyiz.


 • Web Sitesini Kendim Yönetebilecek Miyim?

  Kendi yönetim panelimiz olan AcerApps ile hiçbir kod bilmenize gerek kalmadan sizin için hazırladığımız web sitenizde istediğiniz alanda güncellemeler yapıp, içerikler girerken aynı zamanda yeni ürünler ve yeni sayfalar da ekleyebilirsiniz.

 • Web Tasarım Nedir?

  “Web tasarımı nedir?" veya "web tasarım nedir?” sorusuna cevap verecek olursak;


  Web tasarımı, web sitenizi ziyaret eden kullanıcılara hazırlamış olduğunuz web sayfa içeriklerinin bir araya getirilmesi ve bir düzen içerisinde sunulan grafik tasarım çalışmasıdır. Web sitesi yapımı, web tasarım projesi ve web sitesi tasarımı gibi kelimeler de web tasarım ile eş anlamlar için kullanılmaktadır.

 • Web Tasarım Süreci Nasıl İşliyor, Web Tasarım Nasıl Yapılır?

  Web Tasarım Süreçleriniz Nelerdir? ve Web Sitesi Tasarımı Nasıl Yapılır? sorularınız için bir açıklama yapacak olursak;


  Bir web tasarım ve kodlama projesinde sürecin nasıl işlediğinden bahsedecek olursak; öncelikle sizinle toplantılar yaparak ön bilgiye sahip olmayı, müşterilerinizi ve hedef kitlenizi tanımayı, planladığınız ya da önerebileceğiniz kurguları dinliyoruz. Aldığımız briefler sonucunda profesyonel web tasarım ve arayüz uzmanlarımız ile sektörünüzü de inceledikten sonra sizin için bir yol haritası çıkarıyoruz ve çalışmalara başlıyoruz. 


  Daha sonra profesyonel web tasarım tasarımcıları tarafından güzel bir web deneyimi için kullanıcı dostu arayüz (UI/UX) tasarımı oluşturulur ve bu demo web sitesini sizinle paylaştıktan sonra sizden gelen revize ve yorumlara göre son haline getirilir ve onayınız alındıktan sonra arayüz yazılım süreçleri de tasarım kodlama ekibine iletilir. 


  Bu süreç devam ederken dilerseniz web tasarım hizmetinin yanında SEO uyumlu özgün içerik hizmetimiz ile de arama motorlarında daha üst sıralarda yer almanızı ve sayfanızın trafiğini de artırmanız için danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. 

 • Web Tasarım Yaptırdıktan Sonra Destek Veriyor Musunuz?

  Süreç Bittikten Sonra Da Destek Veriyor Musunuz? sorusunu yanıtlayacak olursak;


  AcerCrea tasarım ajansı olarak tasarım süreci bittikten sonra da takıldığınız veya yardımcı olmamızı istediğiniz noktalarda size destek olmaktayız. 


 • Web Tasarımda Mobil Uyumluluk Neden Önemli?

  Gelişen teknoloji ile birlikte artık sürekli elimizde olan cep telefonları için web sitenizi mobil uyumlu yaparak küçük ekranlar için bile her şeyi okunaklı, düzen içerisinde ve kolayca aradığımız şeyleri bulabileceğimiz bir yapıya getirerek daha fazla kullanıcının sitenizi ziyaret

  etmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca markanızın güvenliği ve kalitesini de daha çok belli edebilirsiniz.

 • Web Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

  Web tasarım fiyatlarımız ilk olarak müşterilerimiz ile gerçekleştirdiğimiz toplantıda onların istek ve ihtiyaçlarını dinliyoruz. Bu doğrultuda kurumsal bir web sitesi ile mi yoksa dinamik (yönetim panelli) bir site mi istendiğine karar verildikten sonra site içerisinde alınacak aksiyonların olduğu (sitede kaç sayfa olacak, özel panel istekleri olacak mı gibi) bir web sitesi aksiyon ve fiyat teklifi iletiyoruz. 

 • Web Tasarımının Önemi Nedir?

  Bir web sitesi tasarımı günümüz teknolojisinde kurumsal kimliğinizi kaliteli göstermek ve olumlu bir imaj oluşturmak için oldukça önemli bir yere sahiptir. Web sitesi tasarımı yaptırarak arama motorlarında bulunma fırsatı kazanabilecek iken aynı zamanda Google’da üst sıralara çıkarak sektör rekabetine de ortak olabilirsiniz. 

  Web tasarım önemi, markaların internet ortamında prestij sahibi olabilmeleri ve en iyi şekilde tanıtım yapabilmeleri ile çok değerlenmiştir.


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

PROJENİZİ
HEMEN BAŞLATALIM!

BLOG

Başta sigorta sektörü olmak üzere tüm sektörlere yön veren dijital pazarlama,
web tasarım, uygulama geliştirme ve birçok alan ile ilgili bloglarımızı okuyabilirsiniz.

Daha Fazla
Sigorta Acentelerine Özel Hizmetlerimizi
İnceleyin ve Hemen Teklif Alın!
Sorularınız mı var? Biz buradayız! Çevrimiçi
Merhaba, size yardımcı olabileceğimiz bir konu var mı?
Mesaj gönder