STRATEJİK
PLANLAMA

STRATEJİK
PLANLAMA

Piyon Görseli Üç Piyon Görseli İki Piyon Görseli Bir

STRATEJİK PLANLAMA

Stratejik planlama hizmetimiz ile markanızın müşteriyle buluşma sürecine başından sonuna kadar rehberlik ediyoruz. Kurduğumuz strateji doğrultusunda, markanızın dijital hedeflerine nasıl ulaşabileceğini; araştırmalar, analizler, planlamalar ile ortaya koyuyoruz.

Yaptığımız tüm çalışmalarda markanız için önemli olan tüm değerleri koruyor, doğru strateji ve konumlandırmayla marka değerinizi sağlamlaştırıyoruz.

Markanız için hazırlayacağımız dijital stratejinizi pazar gerçeklerine, trendlere ve değişen tüketici davranışlarına göre güncelliyoruz. Markanızın ihtiyaçlarına uygun içerik stratejisini oluşturuyor ve doğru kanallarda yaygınlaştırıyoruz.

Kısacası yenilikçi olmanın markanıza değer katacağına sonuna kadar inanıyor ve cesur olmakla risk almak arasındaki farkı çok iyi biliyoruz.

SÜREÇ

NASIL İLERLİYOR?

Rapor Görseli

Rapor

İşi teslim ettikten sonra takibini yapıyor ve haftalık ya da aylık olarak sürecin nasıl ilerlediğine dair raporlar gönderiyoruz. Bu süreçte nasıl gelişim gösterdiğimizi ve başarıya doğru emin adımlarla ilerlediğimizi görüyoruz!
Kontrol Görseli

Kontrol

Ekip tarafından yapılan iş tamamlandıktan sonra uygulamaya koymadan önce son kez size iletiyoruz ve kontrol etmenizi istiyoruz. Kontrol ettikten sonra sizin için de uygunsa uygulamaya geçiyoruz.
Görev Görseli

Görev

Sizinle görüşmeler yapıp hazırladığımız planların uygunluğunu kararlaştırdıktan sonra işe başlıyoruz. Tabii ki bu süreçte sizinle de ara ara görüşmeler yapmaya devam ediyoruz.
Analiz Görseli

Analiz

İlk olarak hedef kitle belirlemek için potansiyel müşteriler ile ilgili araştırmalar yapıp, pazardaki konumunuzu ve rakiplerinizi inceleyip bir doküman elde ediyoruz.
Süreç Görseli

Teklif Al

Rakiplerden önde olmak, sigorta sektöründe dijitalleşmek ve minimum maliyetle yeni müşterilere ulaşmak için vakit kaybetmeden gelin, heyecanınıza ortak olalım.

Sigorta sektöründeki en güçlü hamleler için AcerCrea!

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Fili Neden Stratejik Planlama Seçtiniz?

  Güçlü rakibiniz yoksa istediğiniz yöne hareket edebilirsiniz. Fakat ilerlemek istediğiniz yolda önünüze bir rakip çıkarsa planlamanızı değiştirmeniz gerekir. Oyunda stratejik planınızı kurgulayarak doğru hamleler ile rakibinizi devirebilirsiniz. Bu nedenle fili stratejik planlama olarak seçtik.

 • Strateji Planladıktan Sonra Ne Oluyor?

  Stratejinizi planladıktan sonra işimiz bitmiyor. Şöyle ki;  

  STRATEJİ GELİŞTİRME 

  Var olan markanızın ya da yeni oluşturacağınız oluşumlarınızın dijital haritasını güncel trendler ve değişen tüketici davranışlarına göre belirliyor ve oluşturacağımız strateji ile birlikte markanızı konumlandırıyoruz. 

  ANALİZ RAPORLAMA 

  Hazırlayacağımız stratejik iletişim planı doğrultusunda markanız için detaylı ölçümleme, analiz ve raporlama yaparak, markanızın dijital gelişim sürecini yakından takip ediyoruz. 

  BT DANIŞMANLIK 

  Markanız tarafından gerçekleştirilmesi hedeflenen bilişim projelerinin hayata geçirilmesi ve bilişim ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretilmesi amacıyla bilgi teknolojilerinin daha etkin kullanılmasını sağlayarak teknoloji yatırımlarınızdan en iyi sonucu almanız konusunda yardımcı oluyoruz. 

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

PROJENİZİ
HEMEN BAŞLATALIM!

BLOG

Başta sigorta sektörü olmak üzere tüm sektörlere yön veren dijital pazarlama,
web tasarım, uygulama geliştirme ve birçok alan ile ilgili bloglarımızı okuyabilirsiniz.

Daha Fazla
Sigorta Acentelerine Uygun Fiyatlı Web Siteleri İçin
Hemen Tıkla, İndirimleri Kaçırma
Sorularınız mı var? Biz buradayız! Çevrimiçi
Merhaba, size yardımcı olabileceğimiz bir konu var mı?
Mesaj gönder