DİJİTAL
SİGORTACILIK

DİJİTAL
SİGORTACILIK

Hayatınızı Kolaylaştıran Dijital Çözümler

Dijital Sigortacılık Nedir?

Dijital sigortacılık, sigorta sektöründe dijital teknolojilerin kullanımını ifade etmektedir. Bu teknolojiler, sigorta işlemlerinin daha hızlı, daha kolay ve daha uygun maliyetli bir şekilde yapılmasına olanak sağlar. Dijital sigortacılık, müşterilerin ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt vererek müşteri memnuniyetini arttırmak için kullanılır.

Dijital Sigortacılık Neden Önemlidir?

Dijital sigortacılığın önemi , sigorta sektöründe verimliliği ve müşteri deneyimini artırarak işletmelerin rekabetçiliğini ortaya koyar. Dijital sigortacılık sayesinde, sigorta şirketleri daha fazla müşteriye hizmet verebilir, daha hızlı ve daha doğru risk değerlendirmeleri yapabilir ve daha iyi müşteri deneyimleri sağlayabilirler.

Sektörün Kurallarını Değiştiren Dijital Sigortacılık Hizmetleri

AcerCrea olarak dijital sigortacılık faaliyetlerinizi dijital hizmetlerimiz ile birleştirerek sektördeki en dijital acente lerden olmanız için en iyi destekçiniz oluyoruz.

**Sigorta portföyünüzüne dijital kanalardaki çalışmaları uygulayarak yeni müşteriler ekleyebilir ve marka bilinirliğinizi yükseltirken gelirinizi de artırabilirsiniz.

Web Sitesi Hizmeti

Sigorta sektöründe yer alan tüm işletmelerin web sitesinin olması önerilmektedir. Bunun en önemli sebebi müşterilerinizin web siteniz üzerinden size kolayca ulaşabilmesi ve teklif alabilmesidir.

Stratejik Planlama

Sigorta sektöründe stratejik planlama yapmak uzun vadeli hedeflerin belirlenmesinde ve kaynakları en verimli şekilde kullanarak rekabet avantajı elde edilmesinde yardımcı olmaktadır.

Sosyal Medya

Sosyal medya yönetimi ve pazarlaması ile sigorta sektöründe markanızı geniş kitlelere tanıtabilir, daha fazla satış yapabilir ve müşterilerinizle etkileşim kurarak müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz.

Yazılım Hizmetleri

Sigorta sektörüne özel yaptığımız yazılım çalışmaları ile sigorta ürünlerinin yönetimini, müşteri bilgilerinin takibini, ödeme işlemlerini ve diğer iş süreçlerini dijital ortamda izleyebilirsiniz.

Dijital Pazarlama Hizmeti

Sigorta sektöründe dijital pazarlama, internet ve diğer dijital kanallar aracılığıyla potansiyel müşterileri hedefleyerek, marka bilinirliğini artırarak, müşteri ilişkilerini güçlendirerek ve işletmenin büyümesine katkı sağlayan bir pazarlama stratejisidir.

Tasarım Hizmetleri

Sigorta sektörüne özel yapılan tasarımlar ile acentelerin görsel kimliklerini oluşturup web sitelerinin ve diğer tasarımların kullanıcı dostu ve etkileyici olmasını sağlayarak, müşterilere daha iyi bir deneyim sunabilirsiniz.

Teklif Al

Paket Seçimi
Paket Seçimi
Web Site | Gelişim Paketi (Offline)
Web Site | Süper Paket (B2C Online)
Web Site | Profesyonel Paket (B2C Online)
Sosyal Medya | Süper Paket
Sosyal Medya | Profesyonel Paket
Sosyal Medya | Gelişim Paketi 1
Sosyal Medya | Gelişim Paketi 2
İçerik | Süper Paket
İçerik | Profesyonel Paket
Google ADS Reklam | Gelişim Paket
Google ADS Reklam | Süper Paket
Google ADS Reklam | Profesyonel Paket
SEO | Süper Paket (Tek Seferlik)
SEO | Profesyonel Paket (Aylık)
Dijital Sigortacılık Danışmanlığı
Offer Image Görseli

Neden Tüm Hizmetleri Uygulamamız Gerekir?

Her bir hizmet, sigorta sektöründeki acentenizin dijital pazarlama stratejisinin bir parçasıdır ve bir arada kullanıldığında sigorta acentenize daha fazla fayda sağlar. Bu nedenle, sigorta sektöründe faaliyet gösteren bir acentenin tüm bu dijital pazarlama hizmetlerini kullanmasını önermekteyiz. Tüm hizmetlerde yapılacak olan çalışmalar birbirini destekler ve dijital acente olmanızı sağlar.

Tüm dijital pazarlama hizmetlerini bir arada kullanmak, acentenizin sigorta sektöründeki:

Marka bilinirliğini artırır.
Potansiyel müşterilerinize ulaştırır.
Müşterilerinizle daha iyi etkileşim kurmanızı sağlar.
Dijital varlığını artırır.