logo
Copyright AcerCrea 2016
AcerCrea | DİJİTAL PAZARLAMA
483
page-template-default,page,page-id-483,page-child,parent-pageid-205,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_270,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital Pazarlama

Dijital dünyaya hakim olmanın tek yolu geleceği tasarlayan bir ekiple çalışmaktan geçer. Ekibimiz ile dijital pazarlama dünyasındaki tüm kuramların dışına çıkarak markanız için dijital pazarlama yönetimi, kurgusu, reklamları, tasarımları, mobil çözümler, editoryal çalışmalar, içerik pazarlama modellemeleri, arama motoru pazarlama ve optimizasyonu ile kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

Mobil Çözümler

Trendlerin, masaüstü web görünümleri ve uygulamalarından hızla mobile yöneldiği “Mobil Dünya”da yeni kaynaklara ulaşmanızı ve onları daha verimli kullanmanızı sağlıyoruz. Mobil site ve reklam tasarımlarından mobil uygulama tasarımlarına kadar tüm mobil kreatif tasarımları bir bütünlük içerisinde ele alıyoruz.

E-Mail Pazarlama

E-mail pazarlama stratejilerimiz ile markanızın potansiyel müşterilerini sadık müşterilere dönüştürüp, hedef kitlenizi genişletiyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın ihtiyacına yönelik sosyal medya stratejileri hazırlıyor, özel içeriklerle kampanyalar düzenliyor ve takibini gerçekleştiriyoruz.

Editoryal Çalışmalar

Editoryal çalışmalarla rakipleriniz arasından sıyrılmanızı sağlayacak
özgün içerikler üretiyoruz.

Arama Motoru Pazarlama ve Optimizasyonu

Arama motoru pazarlama ile hizmet verdiğiniz sektörün ve web sitenizin analizini yaparak zaman ve yer farkı olmadan bulunabilir olmanızı sağlıyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Adınız 

Soyadınız

Mail Adresiniz

Telefon

Mesaj Konusu

Kurum

Teşekkürler!