logo
Copyright AcerCrea 2016
AcerCrea | Dijital Bankasürans Zirvesi yarın!
1488
post-template-default,single,single-post,postid-1488,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_270,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Dijital Bankasürans Zirvesi yarın!

Dijital Bankasürans Zirvesi yarın!

Sigorta şirketleri ve bankaların yerli-yabancı birçok temsilcisini bir araya getirecek Dijital Bankasürans Türkiye ve Global 2016 Zirvesi yarın gerçekleşecek.

İlki geçen yıl düzenlenen ve yoğun ilgi gören Dijital Bankasürans Türkiye ve Global Zirvesi’nin ikincisi yarın düzenlenecek.

AcerPro ve AcerCrea’nın ev sahipliğinde Finansbank sponsorluğunda gerçekleşecek Dijital Bankasürans Türkiye ve Global 2016 Zirvesi, bu yıl da sigorta şirketleri ve bankaların yerli-yabancı birçok temsilcisini bir araya getirecek. Zirvenin medya sponsorluğunu ise SigortaMedya üsteleniyor.

.Sektörün ihtiyaçları, bankasürans platformları ve dijital kanalların ele alınacağı Zirve, Şişli’de bulunan Finansbank Genel Müdürlük binasının konferans salonunda gerçekleştirilecek.

Zirveye www.bankasurans.com.tr/katilim-formu/ adresinde yer alan atılım formu doldurularak katılınabiliyor.

Sigorta Haber – www.sigorta.net.tr
Sektörün 1 Tık Ötesinde.

Kaynak:Sigortamedya.com.tr

Yorum Yok

Yorum yapın

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Adınız 

Soyadınız

Mail Adresiniz

Telefon

Mesaj Konusu

Kurum

Teşekkürler!