logo
Copyright AcerCrea 2016
AcerCrea | İSTANBUL MADEN VE METALLER İHRACATÇI BİRLİKLERİ
1778
page-template-default,page,page-id-1778,page-child,parent-pageid-1742,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_270,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

İSTANBUL MADEN VE METALLER İHRACATÇI BİRLİKLERİ

Bize firmanızdan bahseder misiniz?

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (İMMİB) çatısı altında 6 adet İhracatçı Birliği ile 39.000 İhracatçı firmayı barındıran Türkiye?nin en büyük İhracatçı Birliği Genel Sekreterliğidir.

Genel Sekreterliğmiz, Üye firmalarımızın ihracat potansiyelini artırmak için,  yapmış olduğu çalışmalar, fuarlar, seminerler ve organizasyonlar ile vizyoner, teknolojik ve öncü projelere imza atmaktadır.

 

AcerCrea öncesinde iş yapış şekliniz nasıldı?

AcerCrea öncesinde, bünyemizde bulunan Exchange server üzerinden mail gönderimleri yapılmaktaydı. Toplu maillerimizin gönderim sayısının çokluğundan dolayı mail operasyonlarımız yavaş ilerlemekteydi.

 

Firmanız şu an bulunduğu konuma gelirken nasıl problemlerle karşılaştınız?

AcerCrea öncesi toplu mail gönderim hizmetlerimiz zaman sınırına bağlıydı sadece günün belirli saatlerinde toplu mail gönderimi yapabiliyorduk.

Mail sunucumuz üzerinden gönderilen toplu mailer sebebi ile sık sık global spam listelerine giriyorduk. Gönderilen toplu maillerin gönderim raporları detaylı ve sağlıklı alınamıyordu.

 

İşinizin dört dörtlük  olması için birlikte çalıştığınız iş ortaklarınızın önemi nedir?

İşlerimizin dört dörtlük yapılması için Kurumsal çalışma prensibimiz, çalıştığımız firmaların da İMMİB ?in bir birimi gibi bizimle ortak hareket ederen, çözüm gerektiren problemlerimize en hızlı aksiyonu veren,

İşimizi kendi işleri gibi sahiplenen birlikte takım çalışması mantığıyla hareket edebildiğimiz, profesyonel, işinde deneyimli ve referansları güçlü firmaları tercih etmekteyiz.

 

AcerPro/AcerCrea ile ilk tanışmanız nasıl oldu, ne kadar süredir çalışıyorsunuz?

Acer Pro/Acer Crea ile ilk tanışmamız, 2009 yılında internet üzerinden oldu. Türkiyede yerleşik İhracatçı Birlikleri içerisinde, zaman sınırı olmaksızın günün istenilen saatinde gönderim yapabilecek, gönderimleri raporlayabilecek

Toplu Mail sistemleri mantığını ilk olarak başarılı bir şekilde kullanan İMMİB birçok projesinde olduğu gibi toplu mail ve anket sistemi projesinde de öncü olmuştur. İMMİB?de başlayan Toplu mail ve anket sistemi TİM, İİB, OAİB’de de kullanılmaktadır.

 

AcerPro/AcerCrea size nasıl bir hizmet sağlıyor?

Acer Pro/Acer Crea bize toplu mail ve anket hizmeti sağlamaktadır. Aylık ortalama bir milyon civarındaki mail gönderimlerimiz sorunsuz bir şekilde yürütülmektedir.

 

AcerPro/AcerCrea ile birlikte çalışmanız sonrası neler değişti?

Günün istenilen saatinde, toplu mail gönderimlerimiz rahatlıkla yapılmaya başlandı, Gönderim raporları ve anket sistemi ile üyelerimiz ile iletişim kesintisiz ve hızlı oldu.

 

AcerPro/AcerCrea çalışanlarının sizinle iletişimini nasıl buluyorsunuz?

Çözüm odaklı, yapıcı ve beraber kullandığımız sistemi geliştirmek üzere önerilerimizi kendi katkıları ile artarak devam ettiren, istediğimiz kriterlere uygun bir firma olarak başarılı buluyoruz.

 

AcerPro/AcerCrea?yı başka firmalara da önerir misiniz?

Öneririm.

BAŞARI HİKAYELERİ

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Adınız 

Soyadınız

Mail Adresiniz

Telefon

Mesaj Konusu

Kurum

Teşekkürler!