logo
Copyright AcerCrea 2016
AcerCrea | EKİNGEN
1809
page-template-default,page,page-id-1809,page-child,parent-pageid-1742,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_270,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

EKİNGEN

Bize firmanızdan bahseder misiniz?

Şirketimiz, 1985 yılında Topkapı’da eski garajlar mevkiinde açılan dükkânla ticari faaliyetlerine başlamıştır.

1988 yılında ilk kez 1974 model bir araçla elektronik tamircilerine malzeme servis yapılmaya başlanmıştır. Yine aynı dönemde ürün çeşitliliğinin arttırılmasıyla, İstanbul ile birlikte Trakya bölgesine kadar satış yapılmaya başlanmıştır.

Topkapı’daki dükkândan sonra sırasıyla Şirinevler mağaza, Camlıkahve mağaza ve son olarak Avcılar mağazaları faaliyete geçmiştir. 1992 yılından itibaren Çin, Hong-Kong gibi uzak doğu ülkelerinden elektronik malzeme ithalatı yapılmaya başlanmıştır

Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Avusturya ve Japonya gibi ülkeler tarafından tescillenmiş olan Fujitron, Digiline, Westa gibi markalara ve geniş bir ürün gamına sahip Ekingen Elektronik, profesyonel ses& görüntü sistemleri, uydu sistemleri, güvenlik sistemleri, güç kaynağı, led görüntü & aydınlatma ve birçok elektronik ürünün ve yedek parçalarının ithalatını, üretimini / montajını ve yurtiçi – yurtdışına satışını gerçekleştirmektedir.

2012 yılının sonlarına doğru kurumsal ve uluslararası ortamda rekabet edebilen bir firma olmak amacıyla kurumsallaşma çalışmalarını başlatan şirketimiz, bu Kurumsal Anayasa’da belirtilen vizyon, misyon ve değerler ışığında geleceğe umutlu ve iddialı bakmaktadır.

 

 AcerCrea öncesinde iş yapış şekliniz nasıldı?

Dergi, broşür, radio, TV.

 

 Firmanız şu an bulunduğu konuma gelirken nasıl problemlerle karşılaştınız?

Haksız rekabet ortamı, satış pazarının arttırılması, üretimde kapasitesinin arttırılması

 

İşinizin dört dörtlük  olması için birlikte çalıştığınız iş ortaklarınızın önemi nedir?

Ekingen bir aile şirketidir. Dolayısıyla kardeşler arasında olduğu gibi iş ortaklarımızla da dürüst, iş ahlakına, çalışan memnuniyetine önem veren, çalışma prensiplerine bağlı, ilkeleri doğrultusunda hareket eden bir yapının korunması önemlidir.

 

AcerPro/AcerCrea ile ilk tanışmanız nasıl oldu, ne kadar süredir çalışıyorsunuz?

2013 Haziran ayında AcerPro ile çalışmaya başladık. O zamandan beri çalışmalarımız devam ediyor.

 

 AcerPro/AcerCrea size nasıl bir hizmet sağlıyor?

Ürün tanıtımları, duyurular, bilgilendirmeler konusunda mailing hizmeti vermektedir.

 

AcerPro/AcerCrea ile birlikte çalışmanız sonrası neler değişti?

Markalarımızın tanınırlılık oranı yükseldi. Ürün tanıtımlarla, bilgilendirmelerle daha farklı sonuclar almaya  ve satış odaklı ivme kazanılmaya başlandı diyebiliriz.

 

AcerPro/AcerCrea çalışanlarının sizinle iletişimini nasıl buluyorsunuz?

Son derece yardım ve çözüm odaklı, pozitif,  bilgilendirme konusunda başarılı (Genelde Büşra ÜNAL ile çalışmaktayız. Bence iletişimi ve yaklaşımı başarılı.)

 

AcerPro/AcerCrea’yı başka firmalara da önerir misiniz?

Evet öneririz.

BAŞARI HİKAYELERİ

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Adınız 

Soyadınız

Mail Adresiniz

Telefon

Mesaj Konusu

Kurum

Teşekkürler!