logo
Copyright AcerCrea 2016
AcerCrea | Kristal Kule’de ‘Bankasurans’ Zirvesi
1482
post-template-default,single,single-post,postid-1482,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_270,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Kristal Kule’de ‘Bankasurans’ Zirvesi

Kristal Kule’de ‘Bankasurans’ Zirvesi

Dijital Bankasurans Türkiye 2016 Zirvesi bugün İstanbul’da Finansbank Kristal Kule’de gerçekleştirilecek. Zirveye Başbakan Binali Yıldırım, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan da katılacak.

 

EKONOMİ SERVİSİ
Bu sene ikincisi düzenlenecek olan zirve için yurtdışından çok sayıda önemli konuk geliyor. Zirveyi AcerPro Bilişim Teknolojileri organize ediyor.

Yüzde 18 büyüdü

Türkiye sigorta sektörünün büyüklüğü 2015 yılında 31 milyar TL iken banka sigortacılığı olan bankasurans kanalı 6.9 milyar TL ile yüzde 22.3’ünü oluşturuyor. Bankasurans kanalı 2014 yılına göre yüzde 18 büyüdü. 2016 yılı ilk altı ay üretimi ise 2015 yılı ilk 6 ayına göre yüzde 24 büyüme sağlayarak 4.3 milyar TL oldu. Bu hızlı büyümenin en büyük etkeni bankasurans kanalının sektöre sağladığı yeni müşteriler, yeni ürünler ve teknolojik altyapıların sağladığı faydalar olarak ifade ediliyor.

Yeni ürünler konuşulacak

Pek çok oturumun gerçekleştirileceği zirvede global bankasurans, dijital bankasurans, dijital BES, bankasuransta yeni sigorta ürünleri, banka ve sigorta ürünlerinin birlikte paketlenmesi, müşteri gözüyle bankasurans, bankasurans müşterilerinin istatistikleri, en dijital, en yeni, en hızlı projeler gibi konular değerlendirilecek ve tartışılacak.

Ekonomi Bakanlığı, Hazine, TSB, TBB, TKBB, TSEV, SBM, yurtiçi ve yurtdışından banka ve sigorta şirketlerinin üst düzey yöneticilerinin katılacağı zirvede, bu sene Hazine’nin dijitale bakışından global ve dijital bankasuransa, yeni sigorta ürünlerinden, satış modellerinde oluşan değişikliklere, müşteri istatistiklerinden, modern ve en son teknolojilerin nasıl kullanılacağına dair pek çok konu başlığı konuşulacak.

Yorum Yok

Yorum yapın

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Adınız 

Soyadınız

Mail Adresiniz

Telefon

Mesaj Konusu

Kurum

Teşekkürler!