logo
Copyright AcerCrea 2016
AcerCrea | KARİYER
474
page-template-default,page,page-id-474,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_270,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

KARİYER

 

KARİYER

AcerCrea Ajans ekibimizde bilgi ve tecrübemizi paylaşmak ve yeni değerler katmak için; sizi aramızda görmek istiyoruz. Değerli ekibimizin bir parçası olmak ister misiniz?

Sürekli öğrenme, sorumluluk, paylaşım, gelişim, bilgi ve hiç bitmeyen heyecan dolu bir ortam !

BEKLENTİMİZ

Güvenilir, Etik, Gelişime Açık, Yenilikçi, Yaratıcı ve en iyisini yapmak isteyen bireyler ile çalışmak. Böylelikle birlikte gelişir ve büyürüz.

 

SUNDUĞUMUZ

AcerCrea kültürü içersinde;  Bireylerin ve grupların kendi gerçek performans düzeyini zirveye ulaşmasını sağlayacak zemini hazırlamak.  Çalışanlarının işlerini daha kolay ve verimli yapabilmeleri için ihtiyaç duydukları kaynakları ve esnek çalışma ortamlarını sağlamak.

 

HEDEFİMİZ

Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu, katılımın ve çeşitliliğin değer gördüğü, huzurlu ve mutlu çalıştıran, çalışan ve müşteri zinciri oluşturma hedefini benimsemektir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Adınız 

Soyadınız

Mail Adresiniz

Telefon

Mesaj Konusu

Kurum

Teşekkürler!