logo
Copyright AcerCrea 2016
AcerCrea | KREATİF ÇALIŞMALAR
479
page-template-default,page,page-id-479,page-child,parent-pageid-205,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_270,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

KREATİF ÇALIŞMALAR

Kreatif Çalışmalar

Sunduğumuz kreatif çalışmalarla, markayı doğru mecralarda ve uygulama alanlarında modern, kolay fark edilebilir, akılda kalıcı yöntemlerle hedef kitlesiyle buluşturuyoruz. Markayı iyi tanıyarak, ihtiyaçlarını doğru tespit ederek markaya özel kreatif çalışmalar yapıyoruz. Yaptığımız her işte ve çalıştığımız her markada, onu farklı kılacak yanı arıyor, buluyor ve öne çıkarıyoruz.

Logo

Markanızın prestijini yükseltmek, saygın bir marka düşüncesi oluşturmak için
size özgün bir logo tasarlıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Markanızın kurumsal görsel bütünlüğünü taşıyacak modern ve interaktif tasarımlarla
kurumsal kimliğinize hayat veriyoruz.

Web Site

Teknolojik alt yapısı, donanımı güçlü, yazılım ve tasarım normlarına uygun bir web site ile markanızın dijital prestijini en üst seviyeye çıkartıyoruz.

Uygulama

Güncel tasarım trendlerini yakından takip ederek, ihtiyaca özel uygulama projeleri geliştiriyoruz.

E-Bülten

Hedef kitlenizin, markanızın gelişmelerinden ve faaliyetlerinden haberdar
olabilmesi için geri bildirimi yüksek e-bültenler oluşturuyoruz.

UI / UX

Kullanıcı arayüzü ve kullanıcı deneyimi, tasarım uzmanları ile müşterilerimiz için en doğru ve en farklı tasarım hizmetini sunuyoruz. Dijital ortamlar için konsept tasarımlar geliştiriyoruz. Marka kimliğiniz doğrultusunda çalışarak, müşteri odaklı tasarım uygulamalarımız ile rekabetçi pazarda ürünlerinizi diğerlerinden farklılaştırıyoruz.

Mobil Site

Kullanıcı alışkanlıklarını göz önüne alarak son kullanıcıların site ile ilgili etkileşimini iyileştiren, benzersiz, sezgisel ve kullanımı kolay mobil uyumlu siteler oluşturuyoruz.

Banner

Potansiyel müşterilerinize en etkin şekilde ulaşmanız için interaktif tasarımlar oluşturarak işlevsel bir çalışma sunuyoruz. Profesyonel ekibimizle çalışırken;hedef kitle, dikkat çekici ve etkileyici tasarımlar,orijinal fikirler,yeterli banner süresi,ebat ve animasyon gibi konuları göz önünde bulunduruyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Adınız 

Soyadınız

Mail Adresiniz

Telefon

Mesaj Konusu

Kurum

Teşekkürler!