logo
Copyright AcerCrea 2016
AcerCrea | Demokrasiye bağlılık en büyük sigortamız
1278
post-template-default,single,single-post,postid-1278,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_270,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Demokrasiye bağlılık en büyük sigortamız

Demokrasiye bağlılık en büyük sigortamız

Dijital Bankasurans Türkiye ve Global Zirvesi’nde konuşan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, “Türkiye halkı darbelere karşı sigortalıdır. Bu tür tehlikelere karşı en büyük sigortamız halkın demokrasiye olan bağlılığıdır” dedi.

Dijital Bankasurans Türkiye ve Global Zirvesi’nin açılışında konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Yasin Aktay, Türkiye’nin bölgede iddiasını sosyal ve ekonomik olarak sürdüren bir ülke olduğunu belirterek, “Türkiye, 79 milyon dinamik nüfusuyla her bakımdan uluslararası yatırımlarda ilgi odağı olmaktadır. Türkiye ekonomik olarak AB’nin pek çok ülkesinden çok daha iyi olduğu halde, halen AB’nin mağduru olduğu bir gerçek. Bunların en büyük sebeplerinden biri de 79 milyonun bir çoğunun genç olmasıdır” dedi.

Yorum Yok

Yorum yapın

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Adınız 

Soyadınız

Mail Adresiniz

Telefon

Mesaj Konusu

Kurum

Teşekkürler!